Anasayfa » İmar » İmar barışı ödeme noktaları!
İmar barışı ödeme noktaları!

İmar barışı ödeme noktaları!

İmar barışı ödeme noktaları!

İmar barışı ödeme noktaları detaylarını sizler için araştırdık. Milyonlarca yapıyı kapsayan imar barışı çerçevesinde imar barışı ödemeleri hangi bankaya ve imar barışı ödemeleri nereye yapılır sorusularının cevabı merak ediliyor.

İmar barışı ödeme nasıl yapılır ?
İmar barışı ödeme noktaları Ziraat Bankası olarak belirlendi. Başvurularını tfakatmlayan kişiler kayıt sırasında verilen müracaat numarası ile ücretlerini Ziraat Bankası imar barışı ödemesi kapsamında yatırıyor. Ziraat Bankası’ndan ‘Başvuru numarası’ ile fatura öder gibi imar barışı ödemeleri kolaylıkla yapılabilecek. Başvuru sonrasında ödemelerini yapan kişilerin müracaat işlemleri tfakatmlanmış olacak.

31 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazete ilanında imar affı süresi uzatıldı​ kararı yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından onaylanan imar affı müracaat süresi uzatıldı kararı ile yapı kayıt belgesi son tarih 31 Aralık 2018 olarak belirlendi.


İmar barışı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve yetkilendireceği kuruluşlara açılanan imar barışı son müracaat tarihi içerisinde müracaatlması ve gerekli şartların yerine getirilmesi halinde imar mevzuatına aykırı inşa edilen yapıların kayıt altına alınması için verilen bir belgedir.

İmar barışı ödeme noktaları detaylarını sizler için derledik. İmar barışı nereye ödenir sorusu ile ilgili gelişmeleri ve haberleri takip etmek için  Emlak Haberleri Emlak Haber

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Footer Menü 1
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 1)
Footer Menü 2
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 2)
Footer Menü 3
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 3)
Footer Menü 4
Menü özelliğini panelden aktif etmeniz gerekmektedir. (Footer Menü 4)
Tema Tasarım | Osgaka.com